Новини сайту

Окремі групи: Усі учасники

Програма «365×24×7»

Адміністратор ДН -

Понад 365 модулів доступні учасникам цієї програми цілодобово, сім днів на тиждень. Модулі охоплюють актуальні напрями професійної діяльності педагогів закладів дошкільної освіти, закладів загальної середньої освіти та закладів позашкільної освіти. Термін проходження модулів визначається учасниками особисто та не обмежений у часі. Сертифікат генерується автоматично за умови повного опрацювання модуля. Кожен модуль – це 10 годин підвищення кваліфікації. Ви самостійно обираєте кількість модулів, теми, час навчання та його тривалість.

Якщо Вас зацікавила ця програма: Вам слід зареєструватися на нашому Порталі та обрати будь-які теми із запропонованих категорій...

Оновлені сертифікати вже доступні в профілях користувачів

Адміністратор ДН -

Після опрацювання модуля (модулів) педагог має право отримати сертифікат про підвищення власної кваліфікації. Відтепер сертифікати електронного зразка непотрібно обмінювати в навчальному відділі Інституту, адже вони містять всі  необхідні дані, що регламентується Постановою КМУ від 21 серпня 2019 р. №800 «Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників».

Посилання для завантаження та друку сертифікату буде з’являтися на сторінці опрацювання модуля після виконання завдань модуля (тестових та/або практичних робіт). Видача сертифікатів здійснюється слухачам, які успішно виконали програму електронного навчального модуля; здійснили оплату за надані освітні послуги (тільки працівники приватних закладів освіти та іногородні, для педагогів комунальних закладів освіти Києва ВСІ послуги ІПО, як і раніше будуть безкоштовними).

У 2020/2021 навчальному році 1 навчальний модуль коштує 10 освітніх годин або 0,33 кредити ECTS, таким чином педагогам, які бажають накопичити 30 щорічних годин підвищення кваліфікації достатньо опрацювати 3 модулі та отримати за них відповідні сертифікати, проте жодних обмежень у кількості модулів або годин накопичення немає.

 Педагоги, які опрацювали свої модулі раніше 1 червня 2020 року та встигли завантажити сертифікат старого зразка (на зеленому бланку без зазначення кількості годин) можуть завантажити та роздрукувати оновлений сертифікат із усіма необхідними реквізитами, для цього необхідно зайти у власний профіль на порталі дистанційного навчання та перейти на сторінки раніше опрацьованих модулів.

Увага: оновлена авторизація на сайті!

Адміністратор ДН -

Шановні користувачі порталу!

Починаючи з 05.06.2020 р. обов'язковою умовою для всіх педагогів-учасників програм підвищення кваліфікації у дистанційному форматі є зазначення місця роботи, а саме закладу освіти та району (регіону) його дислокації та підпорядкування. Це пов'язано із формуванням та видачею електронних сертифікатів курсів підвищення кваліфікації.

Тому при першому вході на сайт після оновлення, система запитає у Вас місце роботи. Будь ласка запишіть відповідну інформацію в необхідні поля та натисніть клавішу ОНОВИТИ ПРОФІЛЬ.

Дякуємо за розуміння та співпрацю!

Старі теми...