Новини сайту

Оновлені сертифікати вже доступні в профілях користувачів

Оновлені сертифікати вже доступні в профілях користувачів

Адміністратор ДН -
Number of replies: 0

Після опрацювання модуля (модулів) педагог має право отримати сертифікат про підвищення власної кваліфікації. Відтепер сертифікати електронного зразка непотрібно обмінювати в навчальному відділі Інституту, адже вони містять всі  необхідні дані, що регламентується Постановою КМУ від 21 серпня 2019 р. №800 «Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників».

Посилання для завантаження та друку сертифікату буде з’являтися на сторінці опрацювання модуля після виконання завдань модуля (тестових та/або практичних робіт). Видача сертифікатів здійснюється слухачам, які успішно виконали програму електронного навчального модуля; здійснили оплату за надані освітні послуги (тільки працівники приватних закладів освіти та іногородні, для педагогів комунальних закладів освіти Києва ВСІ послуги ІПО, як і раніше будуть безкоштовними).

У 2020/2021 навчальному році 1 навчальний модуль коштує 10 освітніх годин або 0,33 кредити ECTS, таким чином педагогам, які бажають накопичити 30 щорічних годин підвищення кваліфікації достатньо опрацювати 3 модулі та отримати за них відповідні сертифікати, проте жодних обмежень у кількості модулів або годин накопичення немає.

 Педагоги, які опрацювали свої модулі раніше 1 червня 2020 року та встигли завантажити сертифікат старого зразка (на зеленому бланку без зазначення кількості годин) можуть завантажити та роздрукувати оновлений сертифікат із усіма необхідними реквізитами, для цього необхідно зайти у власний профіль на порталі дистанційного навчання та перейти на сторінки раніше опрацьованих модулів.